Ana Sayfa Oyunlar Word Lanes Türkçe Aycicegi Tarlas
Paket — Aycicegi Tarlas

Word Lanes Paket Aycicegi Tarlas Cevapları

101 paketinde 0 bölüm. Tüm ipuçları ve cevaplar için herhangi bir bölüme tıklayın.

101 bölüm 0 ipucu Türkçe
101Bölümler
0Toplam ipucu
#38Konum
TürkçeDil
Bu paket hakkında

Aycicegi Tarlas

Word Lanes Aycicegi Tarlas paketi, 101 bölüm içeriyor. 38 sürümünün 0. paketidir. Her bölüm, ipucu sayısı ve ilk ipucu ile cevabın önizlemesiyle aşağıda listelenmiştir. Doğrulanmış tüm cevaplar ve harf analizi için herhangi bir kartı tıklayın.

Diğer paketleri ve günlük arşivi keşfetmek için Word Lanes Türkçe hub'a dönün.

Tüm bölümler

101 paketindeki 0 bölüm

Level 4181 0 ipucu Level 4182 0 ipucu Level 4183 0 ipucu Level 4184 0 ipucu Level 4185 0 ipucu Level 4186 0 ipucu Level 4188 0 ipucu Level 4189 0 ipucu Level 4190 0 ipucu Level 4191 0 ipucu Level 4193 0 ipucu Level 4194 0 ipucu Level 4195 0 ipucu Level 4196 0 ipucu Level 4197 0 ipucu Level 4198 0 ipucu Level 4199 0 ipucu Level 4200 0 ipucu Level 4201 0 ipucu Level 4202 0 ipucu Level 4203 0 ipucu Level 4204 0 ipucu Level 4205 0 ipucu Level 4206 0 ipucu Level 4207 0 ipucu Level 4208 0 ipucu Level 4209 0 ipucu Level 4210 0 ipucu Level 4211 0 ipucu Level 4213 0 ipucu Level 4214 0 ipucu Level 4216 0 ipucu Level 4218 0 ipucu Level 4219 0 ipucu Level 4220 0 ipucu Level 4221 0 ipucu Level 4222 0 ipucu Level 4223 0 ipucu Level 4224 0 ipucu Level 4225 0 ipucu Level 4226 0 ipucu Level 4227 0 ipucu Level 4228 0 ipucu Level 4229 0 ipucu Level 4230 0 ipucu Level 4231 0 ipucu Level 4232 0 ipucu Level 4233 0 ipucu Level 4236 0 ipucu Level 4237 0 ipucu Level 4238 0 ipucu Level 4239 0 ipucu Level 4240 0 ipucu Level 4241 0 ipucu Level 4242 0 ipucu Level 4244 0 ipucu Level 4246 0 ipucu Level 4247 0 ipucu Level 4248 0 ipucu Level 4249 0 ipucu Level 4250 0 ipucu Level 4251 0 ipucu Level 4252 0 ipucu Level 4253 0 ipucu Level 4255 0 ipucu Level 4257 0 ipucu Level 4258 0 ipucu Level 4259 0 ipucu Level 4260 0 ipucu Level 4261 0 ipucu Level 4262 0 ipucu Level 4264 0 ipucu Level 4266 0 ipucu Level 4268 0 ipucu Level 4269 0 ipucu Level 4271 0 ipucu Level 4272 0 ipucu Level 4273 0 ipucu Level 4275 0 ipucu Level 4277 0 ipucu Level 4278 0 ipucu Level 4279 0 ipucu Level 4280 0 ipucu Level 4281 0 ipucu Level 4282 0 ipucu Level 4283 0 ipucu Level 4284 0 ipucu Level 4285 0 ipucu Level 4286 0 ipucu Level 4287 0 ipucu Level 4288 0 ipucu Level 4289 0 ipucu Level 4290 0 ipucu Level 4291 0 ipucu Level 4292 0 ipucu Level 4293 0 ipucu Level 4295 0 ipucu Level 4297 0 ipucu Level 4298 0 ipucu Level 4299 0 ipucu Level 4300 0 ipucu
İpuçları

Word Lanes Aycicegi Tarlas paketi için 3 ipucu

İPUCU 01

Bölümleri sırayla çöz

Aycicegi Tarlas paketi 101 bölüm içeriyor. İlk bölümden başla ve sırayla ilerle — her bölüm, bir sonraki için yerleştirme reflekslerini geliştirir. Sırayla çözmek, paketin tamamında hız ve doğruluğu maksimize eder.

İPUCU 02

Kelime dağarcığı paket içinde tekrar eder

Word Lanes paketleri, bölümleri ortak bir tema etrafında gruplar. Aycicegi Tarlas paketinin temasını tanımladıktan sonra her yeni bölümde muhtemel kelimeleri önceden tahmin edebilirsin. Daha fazla paket için günlük arşivi ziyaret et.

İPUCU 03

Takıldın mı? Tam cevap listesini kullan

Yukarıdaki her bölüm kartı, o bölüm için tam cevap listesini açar — ipucu ipucu. Tek bir kelimede takılırsanız, o sayfayı aç, yalnızca ihtiyacın olan ipucunu oku ve oyuna geri dön. Tüm paketleri Word Lanes hub'ında bulabilirsin.

SSS

Sık sorulan sorular

01Aycicegi Tarlas paketinde kaç bölüm var?
Aycicegi Tarlas paketinde toplam 101 ipucuyla 0 bölüm bulunuyor. Tüm paketler için Word Lanes Türkçe hub'a bakın.
02Aycicegi Tarlas paketinde hangi bölümler var?
Aycicegi Tarlas paketi 101 bölüm içeriyor. Her kart, o bölümün tam cevap listesine yönlendiriyor. Tam arşiv için hub'a dönün.
03Aycicegi Tarlas paketi cevap sayfasını nasıl kullanırım?
Her kart, ilk cevabın önizlemesini ve toplam ipucu sayısını gösterir. Tam listeye ulaşmak için karta tıklayın. Aşağıdaki tartışma bölümünü ipuçlarınızı paylaşmak için kullanabilirsiniz.
04Word Lanes Türkçe başka paketler sunuyor mu?
Evet. Word Lanes Türkçe hub'ı dilinizin tüm paketlerini, günlük arşivi ve EN bölümlerini listeler.
Nasıl oynanır

Word Lanes bölümü nasıl çözülür

Bir tahtayı en hızlı çözen sıra.

STEP 01

Size verileni okuyun

Harf, taş ya da ipucu — başlamadan önce sayın. Bu sınır elinizdeki en güçlü filtredir.

STEP 02

Emin olduğunuz cevaplarla başlayın

Kesinleşen her cevap komşularını daraltır; ilk dakika kolay olanlarda daha çok kazandırır.

STEP 03

Dışarı doğru ilerleyin

Tahtada zıplamak yerine yerleştirdiklerinizden zinciri takip edin.

Nasıl doğruluyoruz

Doğrulanmış cevaplar, tahmin değil

Bu cevapları nasıl doğruluyoruz

Bu sayfadaki her cevap başka bir siteden kopyalanmadan oyunun kendi verisinden okunur ve tahtanın gerçekten verdikleriyle karşılaştırılır; böylece listelenen hiçbir cevap bölümde olmayan bir harfi kullanamaz. Gösterilen sayılar kayıtlı veriden hesaplanır.

İnceleyen Priya Raghunathan, Word Games Editor — Puzzle Solved. Tüm doğrulama süreci metodolojide sayfasında, her sayfanın uyduğu standartlar ise yayın ilkelerinde.

Son kontrol — 26 Ağu 2026
Sayılar

Sayılarla Word Lanes

OKoyunla doğrulandı
Freeücretsiz, kayıt yok
Livedüzenli güncellenir
100%tam arşiv
Topluluk

Tartışma

Henüz yorum yok — ilk yorumu sen yap.

0 / 2000
Diğer diller

Word Lanes diğer dillerde

Word Lanes 9 dilde mevcuttur. Her sürümün kendi hub'ı, paket dizini ve tam bölüm arşivi bulunmaktadır.