Ana Sayfa Oyunlar Word Lanes Türkçe Kanyon Manzaras
Paket — Kanyon Manzaras

Word Lanes Paket Kanyon Manzaras Cevapları

120 paketinde 0 bölüm. Tüm ipuçları ve cevaplar için herhangi bir bölüme tıklayın.

120 bölüm 0 ipucu Türkçe
120Bölümler
0Toplam ipucu
#13Konum
TürkçeDil
Bu paket hakkında

Kanyon Manzaras

Word Lanes Kanyon Manzaras paketi, 120 bölüm içeriyor. 13 sürümünün 0. paketidir. Her bölüm, ipucu sayısı ve ilk ipucu ile cevabın önizlemesiyle aşağıda listelenmiştir. Doğrulanmış tüm cevaplar ve harf analizi için herhangi bir kartı tıklayın.

Diğer paketleri ve günlük arşivi keşfetmek için Word Lanes Türkçe hub'a dönün.

Tüm bölümler

120 paketindeki 0 bölüm

Level 1181 0 ipucu Level 1182 0 ipucu Level 1183 0 ipucu Level 1184 0 ipucu Level 1185 0 ipucu Level 1186 0 ipucu Level 1187 0 ipucu Level 1188 0 ipucu Level 1189 0 ipucu Level 1190 0 ipucu Level 1191 0 ipucu Level 1192 0 ipucu Level 1193 0 ipucu Level 1194 0 ipucu Level 1195 0 ipucu Level 1196 0 ipucu Level 1197 0 ipucu Level 1198 0 ipucu Level 1199 0 ipucu Level 1200 0 ipucu Level 1201 0 ipucu Level 1202 0 ipucu Level 1203 0 ipucu Level 1204 0 ipucu Level 1205 0 ipucu Level 1206 0 ipucu Level 1207 0 ipucu Level 1208 0 ipucu Level 1209 0 ipucu Level 1210 0 ipucu Level 1211 0 ipucu Level 1212 0 ipucu Level 1213 0 ipucu Level 1214 0 ipucu Level 1215 0 ipucu Level 1216 0 ipucu Level 1217 0 ipucu Level 1218 0 ipucu Level 1219 0 ipucu Level 1220 0 ipucu Level 1221 0 ipucu Level 1222 0 ipucu Level 1223 0 ipucu Level 1224 0 ipucu Level 1225 0 ipucu Level 1226 0 ipucu Level 1227 0 ipucu Level 1228 0 ipucu Level 1229 0 ipucu Level 1230 0 ipucu Level 1231 0 ipucu Level 1232 0 ipucu Level 1233 0 ipucu Level 1234 0 ipucu Level 1235 0 ipucu Level 1236 0 ipucu Level 1237 0 ipucu Level 1238 0 ipucu Level 1239 0 ipucu Level 1240 0 ipucu Level 1241 0 ipucu Level 1242 0 ipucu Level 1243 0 ipucu Level 1244 0 ipucu Level 1245 0 ipucu Level 1246 0 ipucu Level 1247 0 ipucu Level 1248 0 ipucu Level 1249 0 ipucu Level 1250 0 ipucu Level 1251 0 ipucu Level 1252 0 ipucu Level 1253 0 ipucu Level 1254 0 ipucu Level 1255 0 ipucu Level 1256 0 ipucu Level 1257 0 ipucu Level 1258 0 ipucu Level 1259 0 ipucu Level 1260 0 ipucu Level 1261 0 ipucu Level 1262 0 ipucu Level 1263 0 ipucu Level 1264 0 ipucu Level 1265 0 ipucu Level 1266 0 ipucu Level 1267 0 ipucu Level 1268 0 ipucu Level 1269 0 ipucu Level 1270 0 ipucu Level 1271 0 ipucu Level 1272 0 ipucu Level 1273 0 ipucu Level 1274 0 ipucu Level 1275 0 ipucu Level 1276 0 ipucu Level 1277 0 ipucu Level 1278 0 ipucu Level 1279 0 ipucu Level 1280 0 ipucu Level 1281 0 ipucu Level 1282 0 ipucu Level 1283 0 ipucu Level 1284 0 ipucu Level 1285 0 ipucu Level 1286 0 ipucu Level 1287 0 ipucu Level 1288 0 ipucu Level 1289 0 ipucu Level 1290 0 ipucu Level 1291 0 ipucu Level 1292 0 ipucu Level 1293 0 ipucu Level 1294 0 ipucu Level 1295 0 ipucu Level 1296 0 ipucu Level 1297 0 ipucu Level 1298 0 ipucu Level 1299 0 ipucu Level 1300 0 ipucu
İpuçları

Word Lanes Kanyon Manzaras paketi için 3 ipucu

İPUCU 01

Bölümleri sırayla çöz

Kanyon Manzaras paketi 120 bölüm içeriyor. İlk bölümden başla ve sırayla ilerle — her bölüm, bir sonraki için yerleştirme reflekslerini geliştirir. Sırayla çözmek, paketin tamamında hız ve doğruluğu maksimize eder.

İPUCU 02

Kelime dağarcığı paket içinde tekrar eder

Word Lanes paketleri, bölümleri ortak bir tema etrafında gruplar. Kanyon Manzaras paketinin temasını tanımladıktan sonra her yeni bölümde muhtemel kelimeleri önceden tahmin edebilirsin. Daha fazla paket için günlük arşivi ziyaret et.

İPUCU 03

Takıldın mı? Tam cevap listesini kullan

Yukarıdaki her bölüm kartı, o bölüm için tam cevap listesini açar — ipucu ipucu. Tek bir kelimede takılırsanız, o sayfayı aç, yalnızca ihtiyacın olan ipucunu oku ve oyuna geri dön. Tüm paketleri Word Lanes hub'ında bulabilirsin.

SSS

Sık sorulan sorular

01Kanyon Manzaras paketinde kaç bölüm var?
Kanyon Manzaras paketinde toplam 120 ipucuyla 0 bölüm bulunuyor. Tüm paketler için Word Lanes Türkçe hub'a bakın.
02Kanyon Manzaras paketinde hangi bölümler var?
Kanyon Manzaras paketi 120 bölüm içeriyor. Her kart, o bölümün tam cevap listesine yönlendiriyor. Tam arşiv için hub'a dönün.
03Kanyon Manzaras paketi cevap sayfasını nasıl kullanırım?
Her kart, ilk cevabın önizlemesini ve toplam ipucu sayısını gösterir. Tam listeye ulaşmak için karta tıklayın. Aşağıdaki tartışma bölümünü ipuçlarınızı paylaşmak için kullanabilirsiniz.
04Word Lanes Türkçe başka paketler sunuyor mu?
Evet. Word Lanes Türkçe hub'ı dilinizin tüm paketlerini, günlük arşivi ve EN bölümlerini listeler.
Nasıl oynanır

Word Lanes bölümü nasıl çözülür

Bir tahtayı en hızlı çözen sıra.

STEP 01

Size verileni okuyun

Harf, taş ya da ipucu — başlamadan önce sayın. Bu sınır elinizdeki en güçlü filtredir.

STEP 02

Emin olduğunuz cevaplarla başlayın

Kesinleşen her cevap komşularını daraltır; ilk dakika kolay olanlarda daha çok kazandırır.

STEP 03

Dışarı doğru ilerleyin

Tahtada zıplamak yerine yerleştirdiklerinizden zinciri takip edin.

Nasıl doğruluyoruz

Doğrulanmış cevaplar, tahmin değil

Bu cevapları nasıl doğruluyoruz

Bu sayfadaki her cevap başka bir siteden kopyalanmadan oyunun kendi verisinden okunur ve tahtanın gerçekten verdikleriyle karşılaştırılır; böylece listelenen hiçbir cevap bölümde olmayan bir harfi kullanamaz. Gösterilen sayılar kayıtlı veriden hesaplanır.

İnceleyen Priya Raghunathan, Word Games Editor — Puzzle Solved. Tüm doğrulama süreci metodolojide sayfasında, her sayfanın uyduğu standartlar ise yayın ilkelerinde.

Son kontrol — 26 Ağu 2026
Sayılar

Sayılarla Word Lanes

OKoyunla doğrulandı
Freeücretsiz, kayıt yok
Livedüzenli güncellenir
100%tam arşiv
Topluluk

Tartışma

Henüz yorum yok — ilk yorumu sen yap.

0 / 2000
Diğer diller

Word Lanes diğer dillerde

Word Lanes 9 dilde mevcuttur. Her sürümün kendi hub'ı, paket dizini ve tam bölüm arşivi bulunmaktadır.